بایگانی‌ ماهانه: خرداد ۱۳۹۸

۰

معایب تحلیل تکنیکال

استفاده از تعداد زیاد اندیکاتور و سایر عوامل می‌تواند باعث مشاهده سیگنال‌های متفاوت و سردرگمی در سرمایه‌گذار شود

۰

تحلیل تکنیکال چیست؟

یک روش تحلیل در بازارهای سرمایه است که با استفاده از قیمت‌ها، نمودارها و الگوها انجام می‌گیرد. فرایند تحلیل تکنیکال بطور کلی براساس اعداد و ارقام تولیدشده توسط بازار است که به شکل نمودار در می‌آید و در واقع، نمودارها و الگوها جزء اصلی تحلیل تکنیکال هستند.

۰

پیشنهادی برای تازه واردین

بازار فارکس ناپایدار است , قیمتها به گونه ای جا به جا میشوند که شما حتی فکرشم نمکنید , بازار به گونه ای خلاف روند میشود که شما حتی تصورش هم نمیکردید , چاره چیست ؟ یک استراتژی و یک پنل معاملاتی مناسب حتی در شرایط سخت هم برای شما تصمیم میگیرد ,

۰

راهکاری جهت سود ده شدن

۱- افت و خیز قیمت ها به دلیلِ نیاز بوجود میاد، نیازِ کی؟ نیاز مجموعه ای که مارکت مُووِرهای اصلی این بازارن، خب اینا کی یا چی هستن؟ اینا چند شرکت و موسسه ی خصوصی هستن از کل دنیا، بله خصوصی! هیچ ربطی به دولت ها و بانک های مرکزی نداره!

۰

استرس در بازار فارکس دو نوع است

یک استرس برای کسی که نمیداند چیکار میکند
یک استرس برای کسی که نمیداند چقدر پول از حسابش کم خواهد شد
یک استرس برای کسی که فکر میکند اینبار هم شکست میخورد

۰

برای انتخاب یک تحلیلگر و سیگنال دهنده به چه نکاتی باید توجه داشت!؟

-دلیل معامله: چنانچه سیگنال ها با تحلیل داده بشن و دلایل نقطه ورود ذکر شده باشه میتونید مطمئن بشید که این سیگنال ها کپی نیست، ۲-محتوای پست های تحلیلگر:تحلیگری که تحلیل های فاندامنتال و...

کلاهبرداری در فارکس و واتس اپ ۰

تولد یک بروکر نما و کلاهبرداری فارکس

سالها پیش که هنوز فارکس در ایران زیاد شناخته شده نبود و سطح اطلاعات عموم جامعه در مورد این مارکت بسیار پایین بود جرقه های اولین نقشه برای سوء استفاده از این کم بود دانش عمومی توسط تعدادی آی بی های قدیمی در شهر مشهد خورده شد.حدودا ۱۰ سال قبل این گروه با یک پدیده عجیب در بازار طلای مشهد و تهران مواجه شد

۰

چگونه یک ذهن قدرتمند معامله گری ایجاد کنیم؟

وقتی که ما معامله یا معاملاتی را ضرر میکنیم، اولین واکنش ما این است که عصبانی می شویم و باور خود را از دست می دهیم. این یک واکنش احساسی است. حال ما نمی خواهیم که این احساسات را سرکوب نمیاییم. این احساسات محرک رفتارهای ما هستند. برخی اوقات واکنش ما این خواهد بود که سریع وارد بازار شده و ضرر خود را جبران کنیم. اغلب این معاملات شرایط ایده آلی نداشته و سیگنال ناقص دارند. این فرایند کلا یک واکنش احساسی است. این حالت مغزی وقتی رخ می دهد که در حالت ترس قرار می گیریم و اصطلاحا حالت ستیز و گریز نامیده می شود. ما در این حالت عصبی و احساسی بوده و بسیار آسیب پذیر هستیم و معمولا تصمیمات ضعیفی میگیریم.

۰

چرا معامله گران نمی توانند در بورس و فارکس موفق شوند

یکی از مهم ترین موضوعاتی که ما پیش از این نیز درمورد آن صحبت کرده ایم این است که معامله گران بخصوص مبتدیان باید بر روی روند معاملاتی خود ( و نه سود) تمرکز کنند.
یک معامله گر خوب و منظم اگر مهارتهای لازم برای رویارویی با سناریوهای مختلف را داشته باشد، همیشه می تواند #احتمالات را به نفع خود تغییر دهد.