معامله گران سرگردان در بازارهای مالی

معامله گران سرگردان در بازارهای مالی

یکی از #مشکلات اصلی اشخاص که در #بازارهای مالی فعالیت دارن این هست که دائما دنبال قیمت سرگردان حرکت میکنن.
یعنی هیچ #تحلیل و #تفکری نسبت به #سهم یا #کالا که میخوان معامله کنن ندارن و فقط زمانی سراسیمه دنبال معامله میرن که یا قیامت در هیجان خرید هست ‌و اونها هم وارد خرید میشن و یا بازار در هیجان فروش هست و اونها بدون هیچ تفکری دنبال فروش میرن.

#توجه داشته باشید که وقتی شخصی در کمال آرامش نمیتونه تحلیل از بازار کنه و برای خودش برنامه ورود و خروج رو در اون سهم یا کالا در نظر بگیره ، چطور در اوج #هیجان و #اضطراب میتونه تصمیم درست بگیره.

این دسته از افراد اصولا آخرین نفرات هستن که سهم یا کالا رو میخرن و بعدش قیمت شروع به ریزش میکنه و اونها در خرید گیر میکنن و همینطور آخرین نفرات هستن که سهم یا کالا رو میفروشن و بعد از اون قیمت شروع به رشد میکنه.

اینطور میشه که فعالیت در بازارهای مالی و بورس برای اونها مثل یک #کابوس میشه.

همیشه از قبل مثل یک استراتژیست برنامه ورود و خروج رو داشته باشیم ، منتظر باشیم تا قیمت به محدوده مورد نظر ما برای شکار برسه ، نه اینکه ما دنبال قیمت بدویماخطار:

هدف اصلی ا fxtime.ir آموزش به همراه معرفی و آگاه سازی هموطنان عزیز از اهداف پشت پرده تبلیغ کنندگان فارکس می باشد و در صورتی که از فرد یا شرکت حقیقی یا حقوقی فعال در بازارهای مالی خارجی اعم از فارکس ، بورسهای خارجی و ... در این مقالات نام برده شده. فقط جهت اگاه سازی بوده و این گونه افراد و شرکت ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازارهای مالی ایران را ندارند و ممکن است سرمایه شما در خطر بلوکه شدن و یا کلاهبرداری قرار گیرد.اخطاریه تا زمان غیر قانونی بودن فعالیت فارکس در ایران معتبر می باشد
دسته‌بندی نشده