استفاده از قدرت بازتابش کسب کار

استفاده از قدرت بازتابش کسب کار

در کسب و کارم اغلب می بینم که مردم به اشتباه گمان میکنند که بهروری شان زیاد است چرا که پر مشغله اند. بهره ور بودن و پرمشغله بودن لزوما یکی نیستند، انجام دادن کارهای متعدد و مختلف منجر به موفقیت شما نخواهد شد بلکه انجام دادن کارهای درست است که موفقیت را برایتان به ارمغان می آورد و اگر در حال انجام دادن کارهای اشتباه باشید، بیشتر تکرار کردن آن کارها نه تنها شما را به موفقیت نمی رساند، بلکه فقط موجب می شود که سریع تر شکست بخورید.

هیچ کسی برای شکست خوردن برنامه ریزی نمی کند. همه ما معتقدیم که در مسیر درستی گام بر می داریم یا این که حداقل در مسیری هستیم که از نظر منطقی درست است.

همه مردم مشغله دارند و کارهایی را انجام می دهند. اما آیا آنها کارهای درستی هستند؟ آیا آن کارها مفید و سازنده اند؟ آیا قدمی رو به جلو برداشته اند؟ اینها سؤال هایی اند که بسیاری از مردم وقتی را به تفکر درباره آنها اختصاص نمی دهند.

این یک تمرین قدرتمند است به جای اینکه بنوسید قصد انجام دادن چه کارهایی را دارید، د ر انتهای روز یادداشت کنید که در آن روز چه کارهایی را انجام داده اید. امروز چه کارهایی را انجام داده اید که شما را موفق تر کرده اند؟ آیا ده صفحه از یک کتاب خوب را مطالعه کرده اید؟آیا معاشرتها و ارتباطات مثبت داشته اید؟ آیا کارهایی را که برای موفقیت در کسب و کارتان لازم است،۷ انجام داده اید؟ آیا به کسی گفته اید کهح قدردان خوبی هایش هستید؟

در انتهای هر هفته به نوشته هایتان نگاهی بیندازید و از آن ها فهرستی تهیه کنید. این کار نه تنها چیزهای بسیار زیادی درباره حقیقت زندگی روزمره تان به شما خواهد گفت، بلکه احتمالش زیاد است که همین عمل ثبت کردن بازتابش روزانه پیش از این شروع به تغییر دادن شما کرده باشد.

اولین باری که این تمرین را انجام دادم، چنین شد: بعد از گذشت چند روز اول پی بردم که تا ساعت ده صبح، روند کاری عادی ام در آن روز را تغییر می دهم و درگیر اقدامات مثبت بیشتری می شوم چراکه اصلا دوست نداشتم شب دوباره با آن مرد داخل آینه با دست های خالی روبه رو شوم.

#جف اولسوناخطار:

هدف اصلی ا fxtime.ir آموزش به همراه معرفی و آگاه سازی هموطنان عزیز از اهداف پشت پرده تبلیغ کنندگان فارکس می باشد و در صورتی که از فرد یا شرکت حقیقی یا حقوقی فعال در بازارهای مالی خارجی اعم از فارکس ، بورسهای خارجی و ... در این مقالات نام برده شده. فقط جهت اگاه سازی بوده و این گونه افراد و شرکت ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازارهای مالی ایران را ندارند و ممکن است سرمایه شما در خطر بلوکه شدن و یا کلاهبرداری قرار گیرد.اخطاریه تا زمان غیر قانونی بودن فعالیت فارکس در ایران معتبر می باشد
دسته‌بندی نشده