چقدر ” قانون جذب ” یا ” قانون راز” یا همان ” قانون جذب کائنات ” را می شناسید؟

منبع این مقاله وب سایت https://razemovafaghiat.com/Keys-To-Success-Using-Law-Of-Attraction میباشد

 • واقعا قانون جذب چیست؟
 • قانون جذب چطور عمل میکند ؟
 • مراحل قانون جذب چیست ؟ 
 • چقدر باور دارید که خداوند، دوست دارد تو را در اوج شادی و موفقیت ببیند؟
قانون جذب چیست-راز موفقیت

از سال‌ها پیش ملاکان، روانشناسان، اندیشمندان، ثروتمندان، متفکران و حتی رهبران سیاسی حول مسئله ” قانون جذب ” یا ” قانون راز” یا ” قانون جذب کائنات ” یا همان “قانون جذب عشق ” اینجا و آنجا صحبت می‌کردند، آن ها شاید دقیقا نمی دانستند قانون جذب چیست ولی به صورت تصادفی به اصول آن رسیده بودند. در واقع به‌طور مشخص این قانون پس از انتشار ” کتاب راز ” (the secret) که به آن کتاب قانون جذب هم می گفتند، توسط خانمراندا برن  (Rhonda Byrne) در اواخر سال ۲۰۰۶ ، موضوع قانون جذب به‌سرعت محبوبیت خود را در میان عموم مردم بازیافت.

قانون جذب یعنی چه ؟ ( تعریف قانون جذب به زبان ساده)

قانون جذب به زبان ساده می گوید: به هر چیزی فکر کنی به طرف تو جذب می شود. آیا شما این تعریف را قبول دارید؟

این قانون شاید چیز عجیبی به نظر برسد، اما اگر شما به گذشته خود بنگرید، متوجه خواهیم شد که این قانون همیشه در زندگی ما بوده و ما بی آن که بدانیم از آن استفاده می کردیم و شگفتزده خواهیم شد. شما هم شده به کسی فکر کنید و دقیقا همان روز به شما زنگ بزند یا خبری ازش بگیرید؟ شده احساس بدی برای کاری داشتید و دقیقا اتفاق افتاده؟ خانم راندا برن (خالق قانون جذب) در تعریف ساده قانون جذب کاینات می گوید : “ما هر آنچه را که اغلب به آن فکر می‌کنیم، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم.”

بر اساس تعریف قانون جذب به زبان خانم راندا برن، انرژی حاصل از افکار مثبت، شرایط و اتفاقات و افراد مثبت و انرژی افکار منفی، شرایط، افراد و رویدادهای منفی را توسط کائنات در مسیر ما قرار می‌دهد. این اساس و پایه قانون جذب است. خانم راندا برن، خالق قانون جذب در تعریف قانون جذب همچنین می‌گوید: بر اساس قانون جذب، افکار تبدیل می‌شوند به اشیاء، افراد، اتفاقات و شرایط پیش روی شما در زندگی. پس تا اینجا متوجه شدیم قانون جذب چیست و اگر همچنان ابهاماتی داشتید، می توانید فیلم راز را ببینید و یا  فایل صوتی قانون جذب چیست را از سایت گوش کنید.

اما به نظر شما آیا قانون جذب راست است یا دروغ ؟

قانون جذب چیست-راز موفقیت

من نیز زمانی که برای اولین بار فیلم راز را دیدم نسبت به مفهوم قانون جذب کائنات تردید کردم. واقعا قانون جذب را نتوانستم درک کنم. حتی یادم هست زمانی که مقاله‌‌ای خواندم که می‌گفت خانم راندا برن قصدش سود تجاری بوده، تردیم بیشتر شد. شاید شما نیز وقتی می‌بینید که من محصولات و حتی “دوره آموزش قانون جذب” را می‌فروشم به شما حق می‌دهم که تردیدتان بیشتر هم شود. من حتی در شرکت کنندگان دوره غیر حضوری نخبگان قانون جذب ، این تردید را می بینم.

اما توجه کنید!

دوستان من توجه کنید که در قبال آموزش‌ قانون جذب چه به دست می‌آورید و آیا برای شما مفید و موثر واقع می‌شود.

 شاید این مهم‌ترین جذب شما از بکارگیری قانون جذب در زندگیتان باشد:

قانون جذب چیست-راز موفقیت
 • با قانون جذب کائنات، شما امیدوار به کسب نتایج بهتر می‌شوید. کجای این کار بد است؟
 • با قانون جذب خود باوری شما از مرز عزت نفس سالم عبور کرده و قدرت اعتماد به نفس و خودکار آمدی میرسد؛ این این معجزه نیست؟
 • با قانون جذب ثروت، شما انگیزه و توان روانی بیشتری به دست می‌آورید. آیا این کار ایراد دارد؟
 • با قانون جذب آرزوه،ا خداوند را نزدیکتر به خود و حامی خود احساس می‌کنید. آیا این ارزشمند نیست؟
 • با قانون جذب عشق، احساس اینکه خودتان هم در سرنوشت خودتان دخالت دارید بیشتر و بیشتر در شما رشد و فراگیر می‌شود. آیا این اشتیاق و احساس خوب ارزشمندی را در شما بوجود نمی‌آورد؟
 • قانون جذب رویاها، به شما این نوید را می‌دهد که اگر مدتی متمرکز در مسیری تلاش و اقدام و عمل کنید حتما نتایج دلخواهتان را به دست خواهید آورد. آیا شما این موضوع را خلاف عقل سلیم می‌بینید؟
 • قانون جذب راز، در شما روحیه جنگجویی خستگی ناپذیری ایجاد می‌کند، تا برای رسیدن به اهداف و آرزوهایتان همیشه در تلاش و تکاپو باشید. آیا این حس و حال را دوست ندارید؟
 • قانون جذب می‌گوید شما هرگز اجازه ندارید از رحمانیت خداوند ناامید بشوید و همیشه باید در چالش‌های پیش رو مثبت نگر و امیدوار باشید. آیا اگر این باور از قانون جذب در شما قوت بگیرد رشد و بالندگی بیشتری در زندگی و افکارتان ایجاد نخواهد کرد؟

می‌بینید که قانون جذب ایرادی ندارد. مشکل اینجاست که ما برچسب‌هایی به آن و اساتیدی که آن را آموزش می‌دهند می‌زنیم و بعد همان برچسب را ایراد می‌گیریم.

دوستان، باور بکنید یا نکنید! بخواهید یا نخواهید! خوشتان بیاید یا نیاید! “قانون جذب” همیشه و همه جا و در هر شرایطی و در مورد همه کار می‌کند!

امروزه پژوهش‌های متعددی در مراکز معتبر علمی ثابت کرده که افکار ما، زندگی ما را تحت تأثیر همه جانبه خود قرار می‌دهند.

آیا هنوز قانون جذب را قبول ندارید؟

قانون جذب چیست-راز موفقیت
 • آیا تصور می‌کنید که قانون جذب فقط در مورد چیزهای کوچک جواب می‌دهد؟
 • یا شاید به این باور رسیده‌اید که قانون جذب فقط گاهی و یاد تنها در مورد افراد خاصی جواب می‌دهد؟
 • یا شاید هزاران سؤال و ابهام دیگر در رابطه با چگونگی کارکرد قانون جذب در ذهن دارید.

فقط یک پاسخ به تمام ابهامات درباره عملکرد قانون جذب

قانون جذب چیست-راز موفقیت

کمی با خود روراست باشید: با پذیرش یا رد کردن قانون جذب، به چه نتایجی می‌رسید یا رسیده‌اید؟؟؟

 • کمی منصف باشید، اگر قانون جذب آرزوها درست باشد چه؟!
 • اگر این باور و قانون جذب کاینات زندگی شما را زیر و رو کرد چه؟
 • در گذشته با رد قانون راز یا همان قانون جذب،چه فرصت‌هایی را از دست داده‌اید؟
 • در تمام این سال‌ها با تردیدهای خود نسبت به قانون جذب و بسیاری اصول دیگر به کجا رسیده‌اید؟
 • اگر قانون جذب را بپذیرید و اجرا کنید چه تغییری در حال و شرایط زندگیتان ایجاد میشود؟

اگر همچنان ابهامات و تردیدهایی داشتید، می‌توانید زیر این پست در بخش نظرات سوالات و ابهامات خود را مطرح کنید. من همه سوالات را جواب خواهم داد.

چرا ما دیر باوریم؟ (دیر باوری ما تنها شامل قانون جذب نیست)

به این موضوعات خوب فکر کنید. اگر شما نیز کم باور و یا سخت باور هستید و یا اصلا باور ندارید، بدانید که تنها نیستید. ۹۹% مردم جهان قانون جذب و بسیاری اصول موفقیت و تحول فردی را میخوانند و می پسندند ولی هرگز باور نمی کنند. بسیاری افراد به‌صورت عادت و یا به خاطر آسیب‌های کودکی به خیلی از پدیده‌های واقعی در پیرامون خود نگاه غیرواقعی و تردیدآمیزی دارند. بله عادت به ناباوری، خود قانونی فراگیر شده است. ما تا همین چند سال پیش “قانون جاذبه زمین” را نیز قبول نداشتیم. در آن زمان اگر کسی این قانون را باور می‌کرد، تعجب می‌کردند. اما اگر امروز کسی آن را قبول نکند، دیوانه خطابش می‌کنیم. لطفا، برای سه هفته تردید و ناباوری را کنار بگذارید. ۲۱ روز به قدرت قانون جذب و رحمت خدای رحمان و کارکرد قانون جذب در زندگی خود ایمان آورید.

به کمک آموزه‌های این سایت و کتاب “رازها و نیازهای موفقیت ایرانی” سه هفته قانون جذبی زندگی کنید. بعد هر تصمیمی گرفتید حق با شماست.

آیا با قانون جذب می شود به آرزوها دست یافت؟

قانون جذب چیست-راز موفقیت
 • می دانم اکنون این مهم ترین سوال ذهن شماست.
 • می‌ دانم می خواهید سه هفته را امتحان کنید.

می دانم با خواندن این فرمول ۱۲ گانه من در کاربرد قانون جذب متوجه خواهید شد که چه بسا قانون جذبی که در این سایت آموزش داده می شود، بسیار متفاوت و در واقع روانشناسی قانون جذب است. یادتان باشد فقط ۱% مردم بر اساس باورهای قوی خود نسبت به عملکرد قانون جذب، انتایج ان شگفت زده میشوند. شاید تا کنون شما نیز جزو ۹۹% مردم ناباور بودید. اما امروز که این مقاله را جذب کرده اید، در قبال سرنوشت و آینده خودتان مسولید، شما امروز به آگاهی رسیدید و دانستید که میتوانید جزو ۱% افراد موفق جامعه باشید. آیا به این موضع فکر میکنید؟ آیا تصمیمی متفاوت میگیرید؟
برای اینکه در شما انگیزه باورپذیری ایجاد کنم، به شما این تضمین را می‌دهم که اگر ۱۲ اصل زیر را به‌عنوان اعتقادات ۱۲ گانه ذهنی خود نسبت به کارکرد قانون جذب در تمام جوانب زندگی بکار بگیرید، در کمتر از یک هفته معجزات، یکی پس از دیگری در زندگی شما رخ خواهد داد. پس لطفا، باایمان و باور قوی ادامه مقاله را بخوانید و روی هر اصل کمی فکر کنید، کمی تصمیم بگیرید و اقدام موثر و مفید را شروع کنید تا دریای ذهن شما را با چالش و هیجان و احساس، متلاطم کند. اگر شما این ۱۲ اصل را در مدت ۲۱ روز در نظام باورهای خود به اعتقاد تبدیل کنید، ۱۲ قفل ذهن و ضمیر ناخودآگاه شما بر دنیای خیال و آرزو باز شده و از آن پس موفقیت با استفاده از قانون جذب در زندگی شما به یک عادت بدل خواهد شد.

لطفاً “اصول قانون جذب” را با دقت و چند بار خوانده و تا زمانی که ذهن شما نسبت به باور پذیری اصول اولیه مقاومت نشان می‌دهد، سراغ بعدی نروید. میتوانید تردیدها و پرسش‌های ذهن خود را در زیر این مقاله با ما به اشتراک بگذارید. به تمام پرسش‌ها پاسخ داده خواهد شد. 
نکته مهم: نظرات و سوالات شما در زیر این پست ما را در کامل کردن این مقاله بسیار یاری خواهد کرد.
 

۱- قانون جذب، یک قانون است

قانون جذب تردید نمی‌پذیرد. درواقع هیچ قانونی تردید نمی پذیرد. شما نمی‌توانید بگویید من باید قانون جاذبه را آزمایش کنم تا آن را به‌عنوان یک قانون واقعی بپذیرم. آیا هرگز می‌توانید تصور کنید از طبقه دهم خود را به پایین پرت کنید تا اگر قانون جاذبه جواب داد آن را بپذیرید؟

اولین اصل و مهم‌ترین اصل قانون جذب می‌گوید: اگر در عملکرد آن تردید کنید، هرگز نتیجه دلخواهتان را جذب نمی‌کنید. قانون جذب قانون است. تردید و ناباوری و حتی کم باوری احتمال جذب را به صفر می‌رساند.

۲- شما اتفاقات (خوب یا بد) پیرامونتان را بر اساس تفکراتتان تجربه می‌کنید . (مهم‌ترین اصل قانون جذب)

قانون جذب چیست-راز موفقیت

می‌خواهید آینده شما را پیشگویی کنم.

کافی است سه روز با شما باشم. باکیفیت و جنس افکار غالب شبانه روزت آشنا بشوم. من پیشگو نیستم. من از اصل دوم قانون جذب استفاده می‌کنم. کسی که همیشه در مورد بیماری و خطر بیمار شدنش صحبت می‌کند، بیشتر بیمار می‌شود و کسی که اغلب در مورد پول و ثروت صحبت کند، در فراوانی، رفاه و آسایش به سر خواهد برد.
راز بزرگ امروز بر من و تو آشکار شده. دیگر تردید جایز نیست. شما همه حوادث زندگی را بر اساس تفکراتتان جذب می‌کنید. شما با تمرکز بر روی چیزی یا شرایطی باعث می‌شوید دقیقاً همان چیز یا شرایط جذب شما شود.

حتما بخوانید : ۷ افسانه و باور غلط در مورد قانون جذب!

۳- شما با توجه و تمرکز بر هر چیز، آن را به سمت خود جذب می‌کنید، حتی اگر در واقع آن را نخواهید : (قدرت قانون جذب)

ذهن شما قضاوت نمی‌کند. خوب یا بد نمی‌شناسد. فقط باور می کند. هر چیزی به آن وارد شود و در آنجا بماند، به کائنات سفارش موارد مشابه می‌دهد. من همیشه این اصل را این‌طور توضیح می‌دهم: ضمیر ناخودآگاه خصلت کودکانه دارد. ساده انگار است و زود باور. هرچه به او بگویید باور می‌کند و بلافاصله اقدام می‌کند. پس جای تعجب ندارد که آدم بدهکار، بدهکارتر می‌شود و شاید تعجب کنید که چرا قانون جذب در مورد او جواب نمی‌دهد؟!

من بارها در مشاوره‌ها و سمینارها افراد زیادی را دیدهام که فریاد می‌زنند:

من این مشکلات را نخواستم!

 من این بیماری را جذب نکردم!

من چطور ۴۰ سال بدبختی و بیچارگی را برای خودم و خانواده‌ام طلب کرده‌ام؟!

مگر می‌شود کسی چیزی علیه خود بخواهد؟!

بله عزیزان می‌شود. ما در قرنی زندگی می‌کنیم که بیشتر از هر دورانی بر علیه خشونت، جنگ و تروریسم گفتگو می‌شود.

میلیون‌ها نفر تظاهرات علیه جنگ می‌کنند. تمام خبرها متمرکز موضوع تروریسم و بدی‌های آن شده، پس چرا روز بروز این موضوعات فراگیرتر می‌شوند؟؟؟!!!

سعی کنید افکار خود را تحت هر شرایطی مثبت نگه دارید. اجازه ندهید افکار منفی فضای ذهن شما را تسخیر کند. برای شروع یک هفته اخبار نبینید و اخبار نخوانید و اخبار نگویید. “من سال‌ها است که اخبار نمی‌بینم”!

۴- هر چه بیشتر بر چیزی توجه و تمرکز کنید، آن فکر قوی‌تر می‌گردد: (راز بزرگ قانون جذب) 

قانون جذب چیست-راز موفقیت

بر اساس تجربیات بالینی، شما با تفکر متمرکز و متوجه به چیزی، از طریق قانون  جذب، آن فکر را قوی و قوی‌تر خواهید کرد.

این اصل مهم این قابلیت را به شما می‌دهد که زندگی خود را با افکارتان پرورش داده، ساخته و آرزوهایتان را تجربه کنید، و البته شما بیشتر و بزرگ‌تر می‌خواهید.

بیشتر بر خواسته خود متمرکز می‌شوید، حاصل این کار اتفاق باشکوهی است، آری به‌طور تضمینی روزی به آنان دست خواهید یافت.

البته این اصل برای افکار منفی هم کارساز است. شما با تمرکز و توجه بر نگرانی‌های خود باعث می‌شوید،که احتمال وقوع اتفاقات بد را به‌شدت افزایش دهید. شاید باور نکنید.

اما این اصل قانون جذب را باید تجربی پذیرفت. تردید جایز نیست. تردید کمکی هم نمی‌کند. ایمان و باور شما موتور خلق قانون جذب را روشن نگه می‌دارد. 

۵- احساسات شما، قطب نمای مغناطیس درونی شما بر اساس قانون جذب است

احساسات خود را شناسایی و تقویت کنید.

شما می‌توانید به احساسات خود اعتماد کنید، تا اینکه بیش از حد برای تصمیم گرفتن فکر نکنید. لازم نیست مدت‌ها و شاید سال‌ها در تردید باشید.

شما می‌توانید از پیشرفته‌ترین ماشین تمام اتوماتیک و رایگان موجود در جهان استفاده کنید.

ببینید چه حسی دارید. کدام راه احساس بهتری به شما می‌دهد. حس خوب یا بد شما نسبت به موضوع راهنمای شما، در زمان تردید است.

اگر احساسات خود را خوب شناخته باشید و خوب آموزش داده باشید به‌احتمال ۹۹ درصد کافی است از آن بهره ببرید.

حتماً شما نیز بسیار شنیده‌اید که افراد شکست خورده میگویند، از اول برای انجام این کار حس خوبی نداشتم. نسبت به فلانی حس خوبی نداشتم.

پس، به ندای قلب خود گوش فرا دهید. این همان قانون جذب است که برای شما نمایان شده اما شما آن را نادیده می گیرید.

۶- فکر مثبت باعث می‌شود اتفاقات خوب با سرعت بیشتری برایتان رقم بخورد: (آیا این شگفتی قانون جذب کاینات نیست؟)

قانون جذب چیست-راز موفقیت

“برادران هیکس” در کتاب راز می‌نویسند: خواستن و اشتیاق واقعی “شامل تمرکز به یک موضوع آن هم به‌صورت کاملاً مثبت نگرانه می‌باشد.

وقتی که به موضوعی با دقت نظر کامل و تمرکز، به‌گونه‌ای مثبت می‌نگرید، آن مسئله به‌سرعت برایتان به وقوع خواهد پیوست . . . شک نکنید.”

آری دوستان، این‌ها دروغ نیست.

خیالات کودکانه نیست.

این‌ها واقعیت قوانین هستی است که بانامی جدید با عنوان قانون جذب برای شما توضیح داده می‌شود.

۷- برای ایجاد هر تغییر، شما باید مسائل را آن‌طور که دوست دارید باشد ببینید و نه آن‌گونه که واقعاً هست: (فرمول ساده قانون جذب)

این وهم و دیوانگی نیست.

این دیدن آینده در امروز است.

همان‌گونه که گذشته را از ذهن می‌گذرانید، آینده را نیز در ذهن زنده کنید. آینده‌ای که رویاهایتان را تحقق یافته نشان می‌دهد.

این رازی بزرگ است که تنها افراد موفق می‌دانند و من در کتاب “رازها و نیازهای موفقیت ایرانی” خود از آن به عنوان “تجسم خلاقانه” یاد کرده ام.

“مایکل فلپس” هر شب قبل از خواب خود را برنده تجسم می‌کرد. همان گونه که می‌بینید وی در حال حاضر پرافتخارترین قهرمان تاریخ بازی‌های المپیک و دارنده ۲۲ مدال شنا است.

در این راز آمده: به‌منظور تأثیر هر چه بیشتر تفکرات مثبت شما بر روی اتفاقات، بایستی نادیده بگیرید که چه‌کارهای دشواری هستند و همچنین به این که دیگران شما را چگونه می‌بینند کاملاً بی‌توجه باشید.

بایستی تمام تمرکز خود را تنها حول این محور بگنجانید که دوست دارید چه اتفاقاتی برایتان به وقوع بپیوندند. منتظر شادی و سلامتی باشید و در ذهن ببینید که شاد و سلامت هستید.

شادی و سلامتی در راه است. زیبایی قانون جذب در همین حس تعلیق و انتظار است. حس خوبی است همیشه و در همه حال منتظر اتفاقات خوب باشید.

۸- در روز ۱۰ دقیقه به‌طور جدی به رؤیاها و اهدافتان اختصاص دهید : ( تمرین قانون جذب )

قانون جذب چیست-راز موفقیت

من نگفتم یک ساعت. تنها ده دقیقه از ۱۴۴۰ دقیقه شبانه روز خود را به فکر کردن در مورد آنچه از زندگی می‌خواهید اختصاص دهید.

برادران هیکس می‌گویند: ” این عمل شانس شما را برای رسیدن به موفقیت بسیار افزایش می‌دهد.” این تضمین قانون جذب است.

با این کار هم هر روز انرژی و انگیزه می‌گیرید و هم مدام افکار مثبت سازنده را به کائنات ارسال می‌کنید. واقعاً بپذیرید موفقیت کار سختی نیست. موفقیت بر اساس قانون جذب، تکرار کارهای ساده‌ای است که ما دوست نداریم انجام دهیم.

۹- هرگز اجازه ندهید در ناامیدی‌ها غرق شوید. حتی بزرگ‌ترین شکست‌ها موقتی است :(خط قرمز قانون جذب)

اگر ما قانون جذب را پذیرفته باشیم، خوب میدانیم که یاس، ناراحتی و نگرانی تنها باعث جذب اتفاقاتی است که ناراحتی، نگرانی شما را بیشتر خواهند کرد. باور ندارید امتحان کنید. یک روز از صبح تا شب، افکار و احساسات ناخوشایند در خود ایجاد کنید. ما ایرانی‌ها استاد خلق حال بد در خود هستیم. بعد ببینید چه اتفاقاتی برایتان رخ می‌دهد. بنابراین بر اساس اصولی که در بالا اشاره شد بجای حسرت خوردن برای از دست دادن آرزوهایتان، تنها به آنچه دوست دارید و می‌خواهید، فکر کنید.

۱۰- باور داشته باشید موفقیت تمام شدنی نیست و همه مردم جهان از آن سهمی دارند :

قانون جذب چیست-راز موفقیت

منابع جهان نامتناهی است. برای همه هست. ببینید در دنیای اینترنت هر روز می‌شنویم فردی با سایت متفاوتی وارد شد و به موفقیت‌های بزرگ دست یافت. این در حالی است که عده بسیار زیادی هم وارد نمی‌شوند چون تصور می‌کنند مارکت پر شد و دست زیاد شد و فرصت پایان یافت. جهان را مخزن تمام نشدنی موفقیت فرض کنید. هر کس می‌تواند هر چقدر بخواهد از آن بهره ببرد. محدودیت در ذهن شماست. در کودکی آن را در ذهن همه ما کاشته‌اند. باور کنید هیچ محدودیتی در بیرون از ذهن شما وجود ندارد. این باور را در خود زنده نگه دارید که موفقیت دیگران، هرگز موفقیت شما را محدود نمی‌کند.

۱۱- اخبار نبینید و نشنوید : (توصیه خیلی مهم-حد اقل یک ماه اخبار بی اخبار)

اگر با افکار من آشنا باشید، می‌دانید که من اخبار نمی‌بینم. با این خبرهای جنگ و خونریزی در جای‌جای جهان، بشر هرچه بیشتر از همان اتفاقات را جذب حیات بشریت می‌کند. دوستان من نگفتم بی‌خیال ظلم و ستم بر مظلومین باشید. نگران نباشید مردم ما خبرگزاری هستند. همه ما دوستانی داریم و یا حداقل عضو کانال‌های زیادی هستیم که بلافاصله خبرها را به شما می‌رسانند.  در یک دهه گذشته بیشتر از هر زمان واژه‌های ضد تروریستی در صدر اخبار ملل جهان قرار داشت. اما امروز چقدر این پدیده جهانی شده است؟
به‌راستی چرا؟ اگر قانون جذب عمل نمی‌کند پس توضیح این اتفاقات چیست؟؟؟!!! 
شما با شنیدن خبرهای بد و دیدن تصاویر دل‌خراش تنها موجب می‌گردید به آنان بیشتر و متمرکزتر فکر کرده و شانس اتفاق افتادنشان را بشدت افزایش دهید. قانون جذب خوب و بد نمی‌شناسد. قانون جذب جهان شمول است و همیشه عمل می‌کند.

۱۲- علت تمام مشکلات ارتباطی با دیگران نیز “خود” شما هستید نه هیچ “کس دیگر”:

چقدر در همسر یا دوست خود خوبی‌هایش را می‌بینید و آن‌ها را به زبان می‌آورید؟
چقدر آدم ایراد گیری هستید؟
چقدر فرزندان خود را بابت اینکه آن‌طور که شما می‌خواهید نیستند یا عمل نمی‌کنند ملامت می‌کنید؟

توجه به مسائل منفی دیگران می‌تواند موجب ویرانی روابط شخصی شما گردد. بهترین روش تربیت هم تشویق است. امروزه این به اثبات رسیده که با این ذهنیت که “هیچ چیز به وقوع نخواهد پیوست مگر آن که شخصاً آن را جذب کرده باشید می‌توانید از روابط بد با همسر و اطرافیان رهایی یابید. من در دوره‌های خودم همیشه افرادی را می‌بینم که گله می‌کنند که فرزندان و همسرشان با آن‌ها در باور قانون جذب هم سو نیستند.
جواب من به این افراد این است: لطفاً کمی صبور باشید. به‌زودی آن‌ها با مشاهده تغییرات در حال و روز شما از شما سؤال خواهند کرد: میشه به منم بگی این قانون جذب چیست؟!

قانون جذب پول و ثروت چطور کار میکند؟

قانون جذب چیست-راز موفقیت

در انتهای این مقاله، ما به طور خاص درباره « قانون جذب پول و کسب ثروت » صحبت خواهیم کرد و تمرکزمان روی رازهای جذب ثروت خواهد بود. همانطور که گفتیم برای رسیدن به هر خواسته ای باید بر افکار و استفاده از مغز برای ارسال ارتعاش تکیه کنیم.
براساس قانون جذب، جهان هستی، رویدادها، اتفاقات یا افرادی را در مسیر شما قرار می دهد تا خواسته شما خلق شود و آنچه را که ارتعاش داده اید، مطابق با احساستان ظاهر شود. براساس قانون جذب، ارتعاش احساسی شما، وقایع و افرادی را به سوی خودتان برمی گرداند.

چطور فکر کنیم و چیزهایی که میخواهیم را وارد زندگیمان کنیم؟

دو قانون مهم برای جذب پول و هر خواسته ای وجود دارد:

قانون اول جذب پول

اولین و مهمترین قانون درباره کسب ثروت « خواستن پول با تمام وجود » است.

قانون دوم جذب پول

اگر پول می خواهید، « چقدر میخواهید» ؟

نکته طلایی این دو قانون این است که عددی که انتخاب می کنید باید به اندازه ای باشد که وقتی به آن فکر می کنید، احساس بسیار خوبی به شما بدهد؛ چون اگر حس بدی به شما بدهد؛ یعنی خارج از نقطه مطلوب شماست.
مثلا عددی که انتخاب می کنید، یک میلیارد تومان باشد، هنگام فکر کردن به آن حالتان بد شود، به این معنی است که شما نمیتوانید روی آن تمرکز کنید. در واقع فکر شما به نداشتن آن مقدار پول، گرایش پیدا می کند و اینجاست که افکار منفی مثل : «چطور می توانم به آن برسم؟ هیچوقت برای من اتفاق نمی افتد! من که شرایطش را ندارم! » در ذهن شما متولد می گردد. این افکار به شما حمله کرده و شما نیز روی آنها تمرکز می کنید و حستان بد می شود و طبیعی است مقدار بیشتری از نبودن پول را خلق می کنید.
برای هر شخصی مقدار پولی که با آسودگی می تواند بخواهد، متفاوت است. شیوه درخواست هم در افراد مختلف، به یکی از سه روش زیر می تواند باشد:

 1. بعضی از شما می گویید: آن قدر پول می خواهم که همه بدهی هایم را تسویه کنم. لازم است در ابتدا ان مقدار پول را در قالب یک واحد پولی، مشخص کنید تا بتوانید بر روی ان واضح تر تمرکز کنید.
 2. برخی کلی تر درخواست می کنند: می خواهم آن قدر پول داشته باشم که فشار مالی روی من نباشد.
 3. برخی نیز ممکن است بگویند: فقط می خواهم حسی داشته باشم که از لحاظ مالی احساس امنیت و آزادی کنم.

با درخواست کردن، ذهن شما شروع به ارتعاش روی  « حس داشتن پول »می کند. قانون ارتعاش مهمترین اصل در قانون جذب است.

چگونه قانون جذب را فعال کنیم؟

میخواهم درباره چیزی بنویسم که به کمک آن میتوانیم هم در زمینه شخصی و هم کسب و کار موفقیت کسب کنیم. یکی از قدرتمندترین نیروهایی است که ما را احاطه کرده و بر ما تاثیر میگذارد و اگر عمدا و آگاهانه از آن استفاده کنیم می تواند بر آینده ما تاثیر مثبت بگذارد این نیروی قدرتمند درست مثل قانون جاذبه ، چیزی نیست که بتوانیم آن را خاموش و روشن کنیم، فقط وجود دارد و مانند قانون جاذبه میتوانیم انتخاب کنیم تا با آن مبارزه کنیم، یا درباره اش شکایت کنیم یا می توانیم مانند افراد موفق از مزایای عظیم آن بهره ببریم.
بله من دارم در مورد قانون جذب صحبت میکنم؛ من شدیدا به کنترل احساس معتقدم باید احساساتمان را کنترل کنیم،  افکاری هستند که شما را می ترسانند و شما را از اقدام و عمل باز می دارند شما با آن افکار درگیر هستید همیشه به مردم میگویم به چیزی که دوست ندارید اتفاق بیفتد فکر نکنید مثلا نگرانی در واقع فکر کردن به چیزهایی است که دوست ندارید و یا می ترسید که اتفاق بیفتد؛ در حقیقت وقتی روی انها تمرکز می کنید باعث پدیداری آنها می شوید. تقریبا زندگی همه ما مجموع تفکرات مثبت و منفی ماست و اگر افکار منفی بیشتری نسبت به افکار مثبت دارید احتمالا زندگی ملالت انگیزی خواهید داشت اما اگر بتوانید افکار و احساساتتان را کنترل کنید؛ اگر نه! شما قطعا می توانید افکار و احساسات خود را کنترل کنید شما می توانید باعث پیدایش اتفاق های خوب، بد، افراد خوب و موقعیت های خوب شوید.

یک روش موثر در کنترل افکار

به ازای هر فکر منفی که به ذهنتان خطور میکند، با دو یا سه دقیقه فکر خوب کردن آن را جبران کنید و بلافاصله جملات مثبت بکار ببرید. این روش یک راهکار آزموده شده است و شما هم میتوانید از این روش استفاده کنید و نتیجه بگیرید.
در رویارویی با وقایع زندگی خود میتوانید اینگونه فکر کنید که دنیا قواعدی برای جذب دارد، شما همان انرژی را جذب می کنید که به بیرون ساطع کرده اید همانطور که انیشتین گفته است: انرژی نه به وجود می آید و نه از بین میرود، بلکه از نوعی به نوع دیگر تبدیل می شود، او فهمید که افکار هم وجود خارجی دارند و آنچه ما میبینیم حاصل افکار خودمان است.
شما اساسا همیشه به مغزتان دستور میدهید و افراد هر روز از این قوه ذهنی استفاده می کنند اما فقط نسبت به آن آگاهی ندارند برای همین وقتی اتفاق بدی برایشان می افتد متوجه نیستند که خودشان دستور این کار را داده اند، دقیقا دستور داده اند که این اتفاق بیفتد اما شما می توانید آن طوری که دلتان می خواهد کنترلش کنید پس باید نسبت به افکارتان آگاهی پیدا کنید و به آنها نگاه کنید و بگذارید از ذهنتان عبور کنند و بعد باید ان افکاری که اسمشان را افکار منفی گذاشته ایم را پاک کنید اما یادتان باشد همه اتفاقاتی که منفی بنظر میرسند منفی نیستند خیلی وقت ها دیده ایم که نتیجه ختم به خیر شده است.

مراقب جادوی کلمات باشید

شما درخواستتان را به کائنات ارائه می‌دهید و جادوی کلمات گفته شده پدیدار می‌شود، درخواستتان را بگویید و از ته دل بگویید و مراقب چیزی که می‌گویید باشید چون مرحله بعداز تفکر کلمه ها هستند و وقتی که شما کلمات را به زبان می آورید در واقع انرژی را به این افکار منتقل می‌کنید و همه اینها در تاریخ وجود دارد مردم راجع به قدرت کلمات صحبت کرده اند؛ هر مذهبی به گونه ای راجع به این موضوع صحبت کرده است اما این موضوع فلسفه مذهب نیست بلکه اساسا نحوه کارکرد ذهن و جهان است و فقط براساس انرژی است. از جادوی کلمات استفاده کنید. ثابت شده استفاده از عبارات تاکیدی جذب پول و ثروت، ثروت را به زندگی افراد بیشتر و بیشتر جذب می کند چون ذهن را در ارتعاش ثروت قرار می دهد. پس هم باید روی گفتگوی درونی و هم بیرونی دقت بیشتر کنید. 
صبح که از خواب بیدار می‌شوید بگویید قرار است چیزهای خوب ببینم قرار است چیزهای خوب برایم اتفاق بیفتد امروز می‌خواهم فقط ابراز محبت و مهربانی و زیبایی کنم و سعی میکنم که این احساسات را به بیرون منتقل کنم.                                                                                         

دوستانم ما دیگر امروز دنبال این نیستیم “قانون جذب و چگونگی عملکرد ” آن را ثابت کنیم. ما امروز دنبال یافتن راه‌های کوتاه‌تری برای استفاده بیشتر از نتایج شگفت انگیز قانون جذب هستیم.
لطفاً از طریق کانال “راز موفقیت” نیز با ما باشید.اخطار:

هدف اصلی ا fxtime.ir آموزش به همراه معرفی و آگاه سازی هموطنان عزیز از اهداف پشت پرده تبلیغ کنندگان فارکس می باشد و در صورتی که از فرد یا شرکت حقیقی یا حقوقی فعال در بازارهای مالی خارجی اعم از فارکس ، بورسهای خارجی و ... در این مقالات نام برده شده. فقط جهت اگاه سازی بوده و این گونه افراد و شرکت ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازارهای مالی ایران را ندارند و ممکن است سرمایه شما در خطر بلوکه شدن و یا کلاهبرداری قرار گیرد.اخطاریه تا زمان غیر قانونی بودن فعالیت فارکس در ایران معتبر می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *