کارگزاری بانک کشاورزی

شرکت کارگزاری بانک کشاورزی به صورت سهامی خاص تأسیس شده و در تاریخ ۱۳۷۲/۱۲/۲۱ با شماره ۱۰۳۶۹۷ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. این شرکت، معاملات کارگزاری در بورس اوراق بهادار را در تاریخ ۱۳۷۳/۰۳/۳۱ آغاز کرد.


از طریق معامله آنلاین ( برخط ) کارگزاری بانک کشاورزی تمام عملیاتی که در روش سنتی و روش معاملات اینترنتی سهام به صورت دستی و با دخالت نیروی انسانی انجام می شد ، به صورت مکانیزه و از طریق بسترهای امن مخابراتی و پلت فرم های معاملاتی در کسری از ثانیه انجام می شود. ویژگی این روش سرعت بالای ارسال سفارش به هسته معاملات است. همچنین از طریق سامانه معاملات برخط (انلاین) تمامی مراحل خرید و فروش و تراکنش های مالی از جمله واریز وجه، در یافت وجه، تایید حواله واریزی، ارسال سفارش، ارائه صورتحساب به صورت آنلاین انجام می گیرد.

این شرکت به عنوان یکی از فعال ترین کارگزاری ها در بورس های اوراق بهادار و کالا شناخته می شود که با برخورداری از ۲۶ شعبه فعال در سراسر کشور، دارای یکی از بزرگ ترین شبکه های خدمت رسانی به سرمایه گذاران در بورس های اوراق بهادار، کالا و انرژی می باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، اداره آمار و اطلاعات شرکت بورس اعلام کرد  29.93 درصد کل ارزش معاملات فروردین در اختیار ۵ شرکت کارگزاری بوده است و بر این اساس شرکت های کارگزاری مفید با ۸٫۱۰ درصد، کارگزاری بانک پارسیان با ۷٫۵۴ درصد، کارگزاری بانک کشاورزی با ۶٫۶۷ درصد، کارگزاری بانک ملت با ۴٫۳۲ درصد و بانک ملی ایران با ۳٫۳۰ درصد در رتبه های اول تا پنجم این جدول قرار دارند.

اداره آمار و اطلاعات شرکت بورس، کارگزاری بانک کشاورزی را جزو کارگزاران  برتر بازار معاملات بورس کشور معرفی کرد.

از آنجا که ١٠٠ درصد سهام کارگزاری بانک کشاورزی متعلق به بانک کشاورزی است این بانک همواره حمایت های ویژه ای را از کارگزاری در ارتباط با تأمین مالی مشتریان بانک کشاورزی به عمل آورده است. از طرفی خدمات بازار سرمایه در ۲۰۰۰ شعبه بانک کشاورزی و با محوریت کارگزاری بانک کشاورزی در حال انجام است

One thought on “کارگزاری بانک کشاورزی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *