چرا سرمایه گذاری در بازار سهام را انتخاب کنید؟

چرا سرمایه گذاری در بازار سهام را انتخاب کنید؟

ما همه به دنبال سرمایه گذاری برخی از پول خود را به عنوان کسب سود بیشتر است. در عین حال مطمئن باشید که مشروعیت جایی که ما سرمایه گذاری می کنیم. نقاط دیگر که ما به دنبال آن هستیم شفافیت اطلاعات در مورد سرمایه گذاری در نظر گرفته شده و سرعت و سهولت نقدینگی سرمایه است. به طور خلاصه می توان گفت که انتخاب روش سرمایه گذاری برای ما مهم است:

    سود بیشتری از سایر روشهای سرمایه گذاری کسب کنید
    مشروعیت روش سرمایه گذاری را تضمین کنید
    بازار را در هر زمانی بشناسید (حضور شفافیت در بازار)
    نقدینگی سریع و راحت است

بازار سهام یکی از چیزهایی است که علاوه بر پوشش دادن اهداف اعلام شده، به کل جامعه سرمایه گذاری هایی که از جمله ایجاد شغل ساخته شده است، سود خواهد برد.

مزایای سهام برای سرمایه گذاران:

(A) تولید درآمد: هدف اصلی سرمایه گذار، ایجاد پول است. سرمایه گذاران در بازار سهام می توانند دو سود کسب کنند.

    پرداخت مزایای نقدی از فعالیت های شرکت؛ شرکت هایی که سهام آنها در بورس اوراق بهادار مبادله می شود و درآمد آنها بین فروش محصولات خود در میان سهامداران تقسیم می شود. به عنوان یک نتیجه، سرمایه گذاران که سهام در این شرکت ها را از طریق این درآمد کسب درآمد. این سود سالانه به سهامداران پرداخت می شود.
    پول از طریق قیمت سهام بالا کسب می شود؛ قیمت سهام می تواند به عنوان یک نتیجه از فعالیت های مفید برای مدیران خود افزایش یابد. افزایش قیمت سهام این شرکت ها برای سهامداران خود درآمد کسب می کند.

(B) نقدشوندگی: هنگامی که یک فرد در بازار سهام سرمایه گذاری می کند، اگر او به پول خود نیاز داشته باشد، می تواند سرمایه یا سرمایه خود را به سرعت سریع تر از سرمایه گذاری های دیگر انتقال دهد. فرض کنید کسی در یک ماشین، زمین یا مسکن سرمایه گذاری کرده است. برای انتقال هر یک از این وجوه طولانی مدت طول می کشد و زمانی که یک فرد پول نقد فوری نیاز دارد آسان نیست. با این حال، سهام خواهد شد در همه کار بر روی توانایی به فروش خریداری شده، مگر اینکه کد مشارکت نزدیک به دلایل روشن (مانند یک اجلاس سالانه از قرارداد سالانه)، که به طور کلی به این معناست که مدت زمان برای متوقف کردن و دوباره باز کردن کد مشخص شده توسط قانون.

ج) اطمینان حاصل کنید که محلی برای سرمایه گذاری و شفافیت در بازار: “کمیسیون بورس و اوراق بهادار” اجرای تمام فعالیت های بازار سهام با توجه به اختیارات قانونی خود و تحت نظارت ورشکستگی کمیسیون تحت عنوان شرکت های بیمه باید به طور مرتب و منظم اطلاعات خود را به خریداران و فروشندگان ارائه دهند. این منجر به شفافیت بازار می شود و سرمایه گذاران می توانند اعتماد به نفس بیشتری داشته باشند.

د) هدایت سرمایه به سرمایه گذاری متمرکز و متمرکز

الف) صرفه جویی های کوچک و کوچک برای هر سرمایه ای بزرگ

و (۲) ایجاد یک بازار دائمی و پیوسته که سرمایه گذاران را با پتانسیل سرمایه گذاری بلند مدت و کوتاه مدت تامین می کند.

E) دسترسی اوراق بهادار با ریسک های مختلف و بازگشت به سرمایه گذاران بدون سطح خطر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *