قبل از ورود به معامله وقت بگذارید

هرگز بطور احساسی وارد بازار نشوید. همیشه پیش از انجام معامله حدود پانزده دقیقه تا یک ساعت بازار را زیر نظر داشته باشید تا توان روحی معامله کردن در شما بوجود بیاید. عجله برای گرفتن پوزیشن معمولاً به معامله احساسی و ضرردهی منجر میشود.

(به دلیل عدم رعایت کپی رایت…. ادامه مطلب در تصویر بالا قرار داده شده . مطالب زیر صرف خلاصه از مطالب داخل تصویر می باشد و ناقص است … لطفا تصویر بالا را مطالعه نماید)

هرگز وارد بازار نشوید. همیشه برای نظارت بر روح خود، حدود ۱۵ دقیقه تا یک ساعت قبل از تجارت، بازار را نظارت کنید. عجله برای گرفتن موقعیت معمولا منجر به یک معامله عاطفی می شود.
بسیاری از مبتدیان در سه دقیقه اول پس از رسیدن به نمودار، موقعیت خود را باز می کنند! شاید گاهی اوقات یک وضعیت خوب باشد و شما این را توجیه کردید، اما بیش از ۹۰ درصد از ایالت ها عواقب عجیب و غریبی دارند یا راه مناسب تر، شما می توانید نقطه ورود بهتر را داشته باشید.

در سال ۸۵، زمانی که استفاده از این پلت فرم در تلفن های همراه یا تلفن های همراه رایج نبود و ما با سیستم کامپیوتری Pentium II HET کار می کردیم، زمانی که وارد دفتر شدم و دوست داشتم سیستم را قبل از نشستن، صندلی همان وضعیت ایستاده به دلیل عجله و استرس غلط از دست دادن موقعیت باز می شود؛ و پس از آن، نشسته در خواب، نشسته در صندلی، به موقعیت و موقعیت اشتباه خود نگاه کرد، و جالب بود که هر بار که این کار انجام شد و به دلایل خواسته شد، می توانم بگویم که در این زمان متفاوت بود. حالا ببینید که من خوبم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *