♣️توجه بسیار مهم♣️پس از بررسی مشکل

♣ توجه بسیار مهم♣

پس از بررسی مشکلات تریدرهای عزیز متوجه شدم که اکثرا در مجموع ضرر می کنند و آنهایی که سود دایمی دارند نیز اغلب به درصد کمی از سود می رسند و درصد سود آنها مقداری است که نیاز به سود بیشتر را به شدت احساس می کنند پس به همین خاطر تصمیمی مبنی بر ارایه خدمتی عظیم و بی نظیر در نوع خود به تریدرهای محترم کشورم گرفتم.

🔍❄ معرفی خدمتی که قرار است به تمام تریدرهای ایرانی ارایه شود:🐾
تصمیم بر این گرفتم که با لینک آیبی ای که از قبل برای دریافت راحت تر و سریعتر حق اشتراک مجموعه سیگنالدهیمان از بروکر اخذ کرده بودم را که هیچ استفاده ی دیگری خارج از آن مجموعه نکرده بودم، در جهت واریز کل ریبیت پرداختی بروکر پی سی ام به آیبی به حساب تک تک مشتریانی که از این لینک ارایه شده بنده ثبت نام و اقدام به ترید می کنند استفاده کامل کنم.
در واقع بنده این لینک آیبی را در گروه ارایه می کنم که تمام دوستان تریدری که علاوه بر ترید خود به دنبال کسب سود مضاعف رایگان هستند از این لینک استفاده کرده و با ثبت نام در بروکر پی سی ام ، از طریق بنده کل ۱۵ دلار ریبیت پرداختی پی سی ام که به ازای هر لات ترید مشتریان به آیبی آنها پرداخت می شود به حساب تک تک مشتریان واریز شود.
دقت کنید که مقدار ۱۵ دلار ریبیت پرداختی توسط پی سی ام به آیبی ها به ازای هر لات ترید، اگر نگویم بی نظیر حداقل کم نظیر می باشد.
اخیرا گفته شده که بروکر دیگری همین مقدار ریبیت را به مشتریان خود پرداخت می کند ولی قطعا شرایط پرداخت ریبیت همانند پی سی ام را ندارد کما اینکه هنوز هم مطمین نیستم در حال حاضر بروکری وجود داشته باشد که چنین مقدار هنگفتی ریبیت به آیبی پرداخت کند.
حال هیج شخصی در کشور وجود ندارد که چنین مقدار ریبیتی را بدون هیج چشم داشت و منفعتی به دیگران یا حتی دوستان نزدیک خود پرداخت کند به عنوان آیبی.ولی بنده مدتی پیش در این فکر بودم و پس از بررسی از کم و کیف این کار به این نتیجه رسیدم که به راحتی و بدون هیچ دردسری می شود این خدمت بزرگ را به رایگان به تمام تریدرهای ایرانی ارایه کرد.
لازم به ذکر هست که با توجه به صحبت هایی که در مورد بنده در این گروه و دیگر گروه ها مبنی بر آیبی بودن بنده می شود که ابتدا تبدیل به شبهه شده و با توضیحات کاملا منطقی و توجیهی بنده کل مساله بر همگان روشن شده و ادعاهای مطرح شده با دلایل منطقی رد می شود ، همین عمل بنده که مبنی بر واریز کل ریبیت پرداختی بروکر بدون کسر حتی یک سنت از آن به حساب تریدرهای عزیز هست خود گواهی این است که بنده به هیچ وجه آیبی بروکر پی سی ام نیستم.
دیگر این پرداخت کامل ریبیت، سندی محمکم بر دهن بدنیتان و تخریب کنندگان بنده می باشد که می تواند تا ابد این تهمت زنندگان را از صحبت های تخریبی خود در گذشته پشیمان کند.
پس با یک تیر دو نشان را زدم که یکی از آنها که مهمترین آنهاست سودرسانی مضاعف به تریدرهای ایرانی می باشد و دیگری از بین رفتن صحبت های دروغین، غیبت ، تخریب و تهمت در مورد بنده برای همیشه است.
دقت کنید که دریافت تمام و کمال ۱۵ دلار به ازای هر لات ترید توسط شما بسیار سود بزرگی است که شما به صورت رایگان از طریق بنده دریافت می کنید.یعنی در کنار معاملاتتان فارغ از ضرر و سودتان این مبلغ را هم به صورت دایمی به راحتی دریافت کنید.

مثلا کسی که از لینکی که بنده برای سود رسانی به تریدرها ارایه کردم استفاده و در پی سی ام ثبت نام کند،با ۵ لات ترید در هر روز کاری فارغ از ضرر و سود تریدهایش، پس از یک ماه که شامل بیست روز کاریست به طور مفت و مجانی کل ریبیت پرداختی بروکر را به مبلغ ۱۵۰۰ دلار از طریق بنده دریافت می کند❄ ❄ ❄
به همین سادگی

لینک بنده جهت سود رسانی رایگان به تریدرها:🐾
https://cabin.pcmfa.net/fa/ref/NTQ5NTc1MTU5NTc4Ng==

دسته‌بندی نشده