بروکر های کلاهبردار کلاهبرداری در فارکس – معرفی و بررسی کارگزاران بازارهای داخلی و خارجی بورس ، فارکس تایم ، فیبوگروپ ، هات فارکس و معرفی بروکرهای فیک و کلاهبردار

کلاهبرداری در فارکس

خبر مهم‌ و فوری
طبق آخرین آماری که از منابع موثق به دست آورده ایم بروکر لیدیاتریدر ( Lidya trade) که در حال حاضر در ایران در حال جذب مشتری است زیر نظر —— مدیر این شرکت (بروکر معروف MTI ) می‌باشد.

آقای م—–دی همان فردی است که در بروکر MTI به اسم‌ مستعار ر—-یی کلاهبرداری کرده و پول خیلی از مشتریها را بالا کشید و به قبرس ترک فرار کرد.

این شخص در حال حاضر در بروکر وایت لیبل لیدیا تریدر با نام مستعار آر—پور در حال فعالیت می‌باشد که به دلیل داشتن اطلاعات زیاد در رابطه با بروکر با تیم کلاهبردار خود آر—–رده دری (مسئول ارائه خدمات بروکری و دارای پرونده کلاهبرداری در ایران ) و د– –یان در حال جذب مشتری و برنامه ریزی برای کلاهبرداری بعدی خود می‌باشند.

لطفا برای اینکه این فرد مجددا موفق به کلاهبرداری نشود و هموطنانمان آگاه شده و ضرر نکنند این مطلب را همه جا منتشر کنید.

**۰۰**اخطار:

هدف اصلی ا fxtime.ir آموزش به همراه معرفی و آگاه سازی هموطنان عزیز از اهداف پشت پرده تبلیغ کنندگان فارکس می باشد و در صورتی که از فرد یا شرکت حقیقی یا حقوقی فعال در بازارهای مالی خارجی اعم از فارکس ، بورسهای خارجی و ... در این مقالات نام برده شده. فقط جهت اگاه سازی بوده و این گونه افراد و شرکت ها مجوزهای لازم جهت فعالیت در بازارهای مالی ایران را ندارند و ممکن است سرمایه شما در خطر بلوکه شدن و یا کلاهبرداری قرار گیرد.اخطاریه تا زمان غیر قانونی بودن فعالیت فارکس در ایران معتبر می باشد

3 thoughts on “کلاهبرداری در فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

.