۷ روش واقعی برای تبدیل شدن به یک میلیاردر

✅7 روش واقعی برای تبدیل شدن به یک #میلیاردر
تبدیل شدن به یک میلیاردر یک هدف عالی بنظر می رسد، اما متاسفانه برای اکثر ما چیزی بیش از یک #رویا نیست.
نکته اینجاست که اکثر میلیاردرها از اول ثروتمند نبوده اند.

مطمئناً برخی از آنها مزایای اقتصادی و تحصیلی خاصی داشته اند ، اما علت اصلی موفقیت آنها، تصمیمات هوشمندانه و انتخاب های تجاری درست، به علاوه چند ویژگی اصلی دیگر بوده که آنها را به چنین ثروتی رسانده است.
بنابراین، برای ثروتمند شدن در دنیای واقعی چه گزینه هایی پیش روی ما قرار دارند؟

نخست : راهی برای کسب درآمد پیدا کنید.

چهار روش متداول کسب درآمد میلیاردرهای جهان:

اختراع

سرمایه_گذاری

نوآوری

کارآفرینی

همچنین توانایی #مدیریت_سرمایه به اندازه روشهای کسب درآمد از اهمیت زیادی برخوردارند.

✅ابداع

اختراع کردن یک مسیر کاری بسیار سخت است. اما اگر آنقدری ذکاوت دارید که بتوانید وسیله جدید ایجاد کنید که مردم به آن نیاز دارند، سپس روند ثبت اختراع، تولید و بازاریابی محصول را طی کنید، ثروتمند شدن شما در آینده نزدیک قطعی خواهد بود.

اختراعات موفق لزوماً موارد پیچیده یا پیشرفته ای نیستند بلکه می توانند نسخه بهبود یافته کالاهای قبلی باشند. به عنوان مثال ، جیمز دایسون جاروبرقی بهتری را اختراع کرد و جیانفرانکو زکائی یک گردگیر برقی بهتر یعنی Swiffer را اختراع کرد.

✅نوآوری

نوآوری هنر در نظر گرفتن جریان بازار اصلی و یافتن راهی خلاقانه برای بهبود پیشنهادات فعلی است.

مبتکران موفق نیازهای واقعی پشت خواسته های مشتری را شناسایی کرده و این نیازها را با کالایی هوشمندتر ، بهتر ، کاربردی تر یا ارائه خدمتی کارآمدتر از رقبای خود ، برآورده می کنند.

برخی دیگر ممکن است کسب و کاری را توسعه دهند که عملکردی متفاوت داشته و در میان کسب و کارهای هم رده خود برجسته شوند.

❌فکر نکن که همه چیز را می دانی

لحظه ای که تصور کنید همه چیز را می دانید و دیگر به سراغ یادگیری نروید، پتانسیل کسب ثروت را در خود از بین برده اید. بخصوص اگر برای کسب ثروت تصمیم دارید به سراغ ابداع و نوآوری بروید، باید کنجکاو و متفکر باشید و همیشه یاد بگیرید. این خصوصیات به شما امکان می دهد تا با نگرشی جدید به چیزهای قدیمی نگاه کنید ، تا پتانسیل تغییر و سودهی را در جایی که دیگران فقط موارد از پیش موجود را می بینند ، کشف و شناسایی کنید.

✅سرمایه گذاری

میلیاردر خود ساخته #وارن_بافت به دلیل مقتصد بودن و سرمایه گذاری های هوشمند خود مشهور است. البته ،سرمایه گذاری نیاز به کمی سرمایه پایه و بینش دقیق دارد. شما باید بتوانید تشخیص دهید کدام سرمایه گذاری ها هوشمندانه و کدام موارد هدر دادن پول است. اگر انگیزه و دانش کافی دارید می توانید در مسیر سرمایه گذاران موفقی مانند بافت قدم بگذارید.

❌سراغ سرمایه گذاری های سطحی و بی هدف نروید

صحبت درمورد جدیدترین و بزرگترین فرصت سرمایه گذاری کنونی بازار ممکن است جالب باشد ، اما یکی از مشکلات چنین سرمایه گذاری هایی این است که همیشه آنقدر هم به نظر می رسد “موقعیت خوب وخیلی بزرگی” نیستند . سرمایه گذارانی که از سرمایه گذاری های خود میلیاردها پول بدست می آورند، از انتخاب های مبهم ، جالب و پرریسک خودداری می کنند و در عوض گزینه هایی را انتخاب می کنند که دارای پتانسیل بازدهی عالی طولانی مدت هستند. املاک و مستغلات ، انرژی ، فولاد ، ارتباطات از راه دور ، داروسازی و انرژی از جمله مواردی هستند که پتانسیل بازدهی بالایی دارند. گزینه های با تکنولوژی بالا و جذاب زیادی وجود داشته که ریسک بالایی داشته و نامطمئن هستند.

✅کارآفرینی

گزینه سوم ثروتمند شدن شغل محترمانه و دیرینه کارآفرینی است. شروع یک تجارت و موفقیت در این امر همیشه آسان نیست ، اما برای افرادی که دارای حسن فعالیت تجاری هستند و توانایی اداره شرکت های نوپا با پتانسیل عالی را دارند ، کارآفرینی می تواند وسیله ای برای دستیابی به ثروت بزرگ باشد.
میلیاردرهای کارآفرین ممکن است به یکی از دو روش کار کنند: یا با ایده ای عالی و ایده آل کار خود را شروع کنند، مانند #بیل_گیتس و شرکت مایکروسافت یا با مشاهده ایده خوب شخص دیگر و سرمایه گذاری زودهنگام روی آن به موفقیت برسند. هر دو روش برای دستیابی به یک ثروت بزرگ و افزودن ارزش خالص سرمایه شما قابل استفاده هستند.

❌زود تسلیم نشوید

همه کارآفرینانی که به موفقیت و ثروت رسیده اند، می دانستند که موفقیت یک شبه بدست نمی آید. ممکن است یکی از ایده های تجاری شما موفق نباشد، اما می توانید ایده بعدی را امتحان کنید. ساخت و راه اندازی یک چیز از ابتدا کار ساده ای نیست ، به خصوص وقتی قرار باشد شما را به ثروت میلیاردی برساند. اگر عجله نکنید ، زمان به نفع پیشرفت و ترقی شما خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *