جنگ شناختی هیبریدی ترکیبی چیست

جنگ شناختی هیبریدی ترکیبی چیست ؟

این اتفاقات !! را کنار هم چینش میکنیم تا ببینیم ناخودآگاه ذهن ما به کدام سو هدایت میشود.
نکته : معتبرترین احتمالات در جنگهای شناختی از نتیجه گیری های ذهنیِ آماتوری و اتفاقاتِ فیزیکی پیش رو بدست می آیند :

سکانس یک
حسن روحانی در پاسخ به تهدید توئیتری ترامپ که گفته است ۵۲ نقطه! فرهنگی را در ایران مورد حمله قرار میدهد پاسخ توییتری خود را با اشاره به حمله ناو جنگی وینسنس به هواپیمای مسافربری و کشتار آمریکا ۲۹۰ مسافر آن میدهد !!!
دقت کنید :
ترامپ تهدید به زدن “۵۲” نقطه میکند
روحانی نیز بجای تهدید متقابل (کد ضعف میدهد) کشته شدن۲۹۰ ایرانی در سانحه عمدی زدن هواپیمای کشور خودمان را توییت میکند!!!

سکانس۲
۵ ساعت پس از نابودی کامل بزرگترین پایگاه آمریکا در عراق توسط ایران یک هواپیما که هفته قبل در کشور اسراییل لندینگ داشته! به شماره پرواز ۷۵۲ 👈 “۵۲” دقیقا در زمان “۳و۳” نظامی و آمادگی آفندی جنگی۱۰۰% ، ناگهان لاین هوایی خود را تغییر داده و دقیقا بسوی منطقه پدآفندهوایی سپاه تغییر مسیر داده و توسط سامانه پدافندی مورد هدف قرار گرفته و منفجر میشود!!

سکانس ۳_
همزمان با شلیک موشک پدافندی سپاه به سمت هواپیما (در نصفه شب!!) یک نفر آرام و ریلکس در حال ثبت و ضبط شلیک موشک و کل واقعه هست وبه هیچ وجه استرس ندارد
در صحبتهای دکترعباسی اشاره شده که چطور یک نفر دقیقا در همان ساعت درحال فیلم گرفتن ازآسمان خالی ودرزاویه برخورد موشک به هواپیما بوده؟ اونهم کاملااتفاقی و جالب این است که بدانیم اولین منتشرکننده این فیلم “نریمان غریب”همکار شبکه‌های من و تو و ایران‌اینترنشنال بوده است!

سکانس ۴
پس از دو روز کامل فرمانده کل هوافضای سازمان سپاه تمام قصور و تقصیرات را شخصا به عهده میگیرد و شب همان روز چندهزار اوباش و فحاش و در چند نقطه از پیش تعیین شده بر ضد ولایت فقیه و شهیدان و … فحاشی میکنند!

سکانس ۵
🔹 یک دیپلمات عالی‌رتبه اروپایی انگلیسی(راب مک ایر) همانشب در تجمع ساختارشکنانه در مقابل دانشگاه امیرکبیر بازداشت شده است.
این فرد که سفیر یکی از کشورهای شاخص اروپایی‌ست، شخصا در حال تهیه عکس و فیلم از این تجمع بوده که پس از بازداشت، ابتدا فقط به زبان مادری خود صحبت کرده و پس از جدی شدن ماجرا، به زبان فارسی سخن گفته و می‌گوید سفیر یک کشور اروپایی هستم.
وی پس از ساعاتی با رایزنی‌های گسترده، آزاد می‌شود!!

سکانس۶
🔸 پمپئو : “پیش بینی می‌کنیم اعتراضات در ایران ادامه پیدا کند.”
پی نوشت: احتمالا پیش بینی پمپئو ناظر به تجمع در مقابل سردر دانشگاه امیرکبیر، شریف و همچنین فراخوان سلبریتی‌ها برای تجمع در یکی از میادین تهران در روز یکشنبه است.
گویا کُدهای داده شده ترامپ در توییتش با عدد “۵۲” و شماره پرواز بوئینگ “تهران_کیف” که “۷۵۲” بود، بصورت کاملا تصادفی رمزِ یک اتفاق بوده است!

سکانس ۷
با توجه به آمریکایی بودن هواپیمای بوئینگ و تغییر کد شناسایی هواپیما به صورت سایبری به هواپیمای تهاجمی و همچنین ایجاد اختلال مسیر یابی و القاء مسیر مجازی و تغییر مختصات Gps توسط ارتش تروریستی آمریکا
پدافند سپاه هواپیمای بوئینگ را هدف قرار داد.
این سناریو در بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح نیز اشاره شده است.

و اما سوالاتی چند …
۱چرا باید هواپیما بعد از برخاستن از فرودگاه راهش را کج کند به حالت تهاجمی به سمت پایگاه موشکی یا مرکز حساس سپاه برود؟

۲چرا باید سیستم ارتباطی هواپیما از کار بیفته بعد از چند دقیقه از برخاستن؟
۳_ سازمان هوایی کل کشور به چه علت با ۴ مرتبه در خواست سازمان هوافضا در خصوص کلین تخلیه نمودن فضای آسمان کشور در موقعیت ۱۰۰% جنگی از هر گونه پرواز دیگر مخالفت می کند ؟؟!

پاسخ : موضوع هواپیمای اوکراینی می تواند بسیار پیچیده باشد. از بین بردن افتخاراتی چون حماسه های بی بدیل در تشییع حاج قاسم، موشک باران مستقیم پایگاه استراتژیک امریکا و بعد عاجز ماندن ترامپ از پاسخ، چیزی نیست که دشمن از آن کوتاه بیاید. وارد دوران دشواری از نبرد امنیتی و‌ جنگ شناختی_هیبریدی شده ایم.

البته این جایی گفته نشده اطلاعات سپاه دسترسی به اطلاعات ۳۶۰ نفر از شاخه زیتون دارد و یا ارتباط دارد که جزو مسئولین هستند که قبل از شهادت حاج قاسم قرار بود در مجلس منتشر شود به صورت غیر علنی اما…

چقدر اتفاقی ! همه چیز تصادفاً جفت وجور درآمده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *